APEL ZA POMOĆ: NEDIM IZ BUGOJNA IMA PET TUMORA NA MOZGU

Nedim ima pet tumora na mozgu i za njega je Pomozi.ba pokrenuo apel sa brojem 17014. Pozivom donirate 2 KM, a vas molimo za podjelu apela.

Nedim Derljić iz mjesta Čipuljić kod Bugojna od njegove 13 godine se bori sa recidivnim tumorima na mozgu. Do sada je imao sedam operacija mozga i lijevi dio lobanje mu je odstranjen.

Ovih pet tumora koje trenutno ima utiču mu na vid, govor i onemogućavaju normalan život i privređivanje za porodicu.

Za još jedan u nizu operativnih zahvata, ovaj put u Istanbulu potrebno mu je 24.000 eura. Prvobitna cijena koju je Nedim dobio za operaciju je bila 29.000 eura, ali je Pomozi.ba organizacija dobila popust od 5.000 eura.

Ovaj 32-godišnjak živi sa suprugom i majkom, oca je izgubio davne 1995. godine. On i njegova majka se od njegovog ranog djetinjstva sami bore kroz život, a Nedimova majka nikada neće zaboraviti dan kada je njen sin došao kući iz škole žaleći se na glavobolju, a odmah potom mu je dijagnosticiran tumor na mozgu.

Da Nedim pobijedi ovu bolest za svoju majku i suprugu, osim poziva na broj 17014 možete mu pomoći i klikom na opciju “Doniraj odmah” ili uplatama putem Pomozi.ba žiro računa.

Za korisnike BBI, Union i Asa banke, omogućena je i donacija putem KVIKO aplikacije, uz obavezno naglašavanje svrhe uplate.

Hayat pratite putem aplikacija za iPhone/iPad & Android uređaje, a sve naše kanale gledajte UŽIVO putem servisa 'GLEDAJ Hayat' na aplikacijama i portalu. Sve propuštene emisije i najbolje serije unaprijed gledajte u videoteci ‘Hayat PLAY’.

Ukoliko smatrate da sadržaj objavljen na portalu hayat.ba krši vaše autorsko, lično ili drugo pravo ili interes, možete zahtijevati objavu odgovora ili ispravke. Slučaj će biti u najkraćem roku razmotren, a sporni sadržaji biće uklonjeni ili ispravljeni odmah po eventualnom ustanovljavanju istinitosti sadržaja žalbe. Sve pritužbe kao i prigovore možete slati na e-mail adresu digitala@hayat.ba. Materijal poslat na ovu e-mail adresu će se smatrati pravovaljanim. Svi drugi oblici prigovora neće se smatrati relevantnim i portal hayat.ba nema obavezu postupiti po istim.

NAJNOVIJE

ZVANIČNO: RYANAIR ĆE OD PROLJEĆA IZ SARAJEVA LETJETI ZA PET GRADOVA

0
Ryanair je danas predstavio plan saradnje sa Međunarodnim aerodromom u Sarajevu od aprila kada ova aviokompanija nudi jeftine letove prema Milanu, Briselu, Geteborgu, Memmingenu i Londonu.