BANJALUČANIN OSUMNJIČEN ZA OBLJUBU 13-GODIŠNJE DJEVOJČICE

Tužilac Okružnog javnog tužilaštva Banja Luka predložio je pritvor za osobu incijala S.B. (1990.) zbog postojanja osnovane sumnje da je počinio krivično djelo obljuba djeteta mlađeg od 15 godina, rečeno je Feni u tom tužilaštvu.

S.B. je to krivično djelo počinio nad 13-godišnjakinjom.

Tužilac je predložio pritvor zbog bojazni da bi osumnjičeni boravkom na slobodi mogao uticati na svjedoke te zbog uznimirenja javnosti.

O prijedlogu za pritvor odlučit će sudija za prethodni postupak Okružnog javnog tužilaštva Banja Luka.

Hayat pratite putem aplikacija za iPhone/iPad & Android uređaje, a sve naše kanale gledajte UŽIVO putem servisa 'GLEDAJ Hayat' na aplikacijama i portalu. Sve propuštene emisije i najbolje serije unaprijed gledajte u videoteci ‘Hayat PLAY’.

Ukoliko smatrate da sadržaj objavljen na portalu hayat.ba krši vaše autorsko, lično ili drugo pravo ili interes, možete zahtijevati objavu odgovora ili ispravke. Slučaj će biti u najkraćem roku razmotren, a sporni sadržaji biće uklonjeni ili ispravljeni odmah po eventualnom ustanovljavanju istinitosti sadržaja žalbe. Sve pritužbe kao i prigovore možete slati na e-mail adresu digitala@hayat.ba. Materijal poslat na ovu e-mail adresu će se smatrati pravovaljanim. Svi drugi oblici prigovora neće se smatrati relevantnim i portal hayat.ba nema obavezu postupiti po istim.

NAJNOVIJE

U BIH UVEZENO DRAGULJA ZA 23 MILIONA KM, A CIFRA ZA...

0
Kad su uvoz i luksuz u pitanju, obično su prva asocijacija automobili. U prvih deset mjeseci ove godine BiH bilježi porast uvoza automobila, što električnih, što novih, a što polovnih.