BARCA IMA NAJGORU SEZONU U POSLJEDNJIH 30 GODINA, KOEMAN KAZAO DA JE ‘ZABRINUT’

Atletico Madrid je sinoć na svom terenu pobijedio Barcelonu 1:0, i tako Messiju i društvu nanijeli treći poraz u samo osam odigranih utakmica ove sezone.

Također, Katalonci su usred najgoreg ulaska u sezonu u zadnjih 30 godina.

Strijelac pobjedničkog gola bio je Yannick Carrasco u četvrtoj minuti sudijske nadoknade prvog poluvremena. Njega je lijepom loptom sa svoje polovine na lijevoj strani napada uposlio Angel Correa, a Carrasco nije imao težak posao jer je Marc-Andre ter Stegen neobjašnjivo izašao sa svog gola.

Trener Ronald Koeman rekao je da klub poput Barcelone ne smije primiti takav gol.

• Igrali smo dobro u prvom poluvremenu, ali ekipa kao što je Barcelona ne smije primiti takav gol u 47. minuti.

Barcelona je u La Ligi za sada uzela samo 11 od moguća 24 boda.

• Znamo da moramo poboljšati rezultate i moramo vjerovati igračima koje imamo. Moramo se poboljšati u odbrani i napadu. Znamo da nam treba serija pobjeda – kazao je.

Hayat pratite putem aplikacija za iPhone/iPad & Android uređaje, a sve naše kanale gledajte UŽIVO putem servisa 'GLEDAJ Hayat' na aplikacijama i portalu. Sve propuštene emisije i najbolje serije unaprijed gledajte u videoteci ‘Hayat PLAY’.