Lider Liberalno demokratske partije Čedomir Jovanović ponovo ima ozbiljne zdravstvene problema, opasne po život, naime "stala" su mu pluća, kao posljedica preležane korone.
On se već 19 dana nalazi u bolnici u inostranstvu.
Jovanović je šokirao objavom na svom Instagram profilu i fotografijom na kojoj je sav u zavojima.
Lider LDP je za Kurir tim povodom kratko izjavio:
Odustaću nikad, uprkos svemu biću dobro, moram!
Da podsjetimo, Jovanović je i polovinom maja vrlo eksplicitno je svojim pratiocima na društvenoj mreži Instagram objasnio da se ne osjeća dobro i da ima zdravstvene probleme. Jovanović je otkrio da ima posljedice preležane korone.
Hayat pratite putem aplikacija za iPhone/iPad & Android uređaje, a sve naše kanale gledajte UŽIVO putem servisa 'GLEDAJ Hayat' na aplikacijama i portalu. Sve propuštene emisije i najbolje serije unaprijed gledajte u videoteci ‘Hayat PLAY’.
Ukoliko smatrate da sadržaj objavljen na portalu hayat.ba krši vaše autorsko, lično ili drugo pravo ili interes, možete zahtijevati objavu odgovora ili ispravke. Slučaj će biti u najkraćem roku razmotren, a sporni sadržaji biće uklonjeni ili ispravljeni odmah po eventualnom ustanovljavanju istinitosti sadržaja žalbe. Sve pritužbe kao i prigovore možete slati na e-mail adresu digitala@hayat.ba. Materijal poslat na ovu e-mail adresu će se smatrati pravovaljanim. Svi drugi oblici prigovora neće se smatrati relevantnim i portal hayat.ba nema obavezu postupiti po istim.
Izraelska policija osmu sedmicu zaredom primjenjuje stroga ograničenja vjernicima za ulazak u džamiju Al-Aqsa, u okupiranom Istočnom Al-Qudsu (Jerusalem) na džuma-namaz, molitva muslimana petkom.