DA SE NIJE UBIO, JA BIH MU PRESUDILA: ISPOVIJEST MAJKE ISKASAPLJENE DJEVOJKE

Zašto je ovo mom djetetu moralo da se desi, zašto je monstrum iskasapio mog anđela, moju jedinicu, moj ponos i uzdanicu? Nemam riječi da vam opišem kako se osjećam, tresem se već dva dana, oči od suza ne mogu da sklopim. Samo da moja Anđela bude dobro, da se oporavi, da zajedno izguramo i ovu veliku nevolju koja nas je zadesila.

Ovo za “Novosti” priča Vera Simić, majka dvadesetdvogodišnje Anđele, koju je u noći između srijede i četvrtka u selu Pečenog kod Kraljeva izbo Aleksandar Todorović (26), a potom se objesio.

Teško ranjenu djevojku, koja je svirepo sedam puta ubodena nožem, najprije su zbrinuli ljekari Hitne pomoći, a potom je operisana u Opštoj bolnici “Studenica” u Kraljevu. Odatle je prethodne noći prevezena u kragujevački Kliničko-bolnički centar.

Večernje novosti
  • Čula sam se telefonom sa kćerkom dok ju je sanitet vozio za Kragujevac. Valjda je i to neki dobar znak da će se uspješno oporaviti. Uplakana, upitala me je: “Mama, je l’ istina da se džukela objesila?”. Kratko sam joj odgovorila da jeste – priča majka Vera.

-Njih dvoje se nisu zabavljali, nije ona htjela ništa da ima sa njim, ali ju je taj Aleksandar proganjao, ucjenjivao je, iznuđivao novac, prijetio da će je ubiti. To mi je tek nedavno priznala.

Prema njenim riječima, te kobne noći Anđela joj se telefonom javila nakon završenog posla u jednoj kraljevačkoj igraonici za djecu. Krenula je autobusom za Čukojevac, ali nije stigla do stanice gdje ju je majka čekala.

  • Jedan dečko ju je u Kraljevu ispratio na taj posljednji autobus, koji u selo stiže oko 23 sata. Ali u autobusu je, na stanici na kojoj sam je čekala, nije bilo. Možda je izašla ranije, a taj monstrum ju je pratio. Najvjerovatnije ju je negdje usput presreo i nasilno odveo u Pečenog. Nije mi rekla da li je pokušao da je siluje. I dobro je što je sebi presudio, jer da to nije uradio, ja bih to učinila golim rukama – plačući priča Vera Simić.

Hayat pratite putem aplikacija za iPhone/iPad & Android uređaje, a sve naše kanale gledajte UŽIVO putem servisa 'GLEDAJ Hayat' na aplikacijama i portalu. Sve propuštene emisije i najbolje serije unaprijed gledajte u videoteci ‘Hayat PLAY’.

Ukoliko smatrate da sadržaj objavljen na portalu hayat.ba krši vaše autorsko, lično ili drugo pravo ili interes, možete zahtijevati objavu odgovora ili ispravke. Slučaj će biti u najkraćem roku razmotren, a sporni sadržaji biće uklonjeni ili ispravljeni odmah po eventualnom ustanovljavanju istinitosti sadržaja žalbe. Sve pritužbe kao i prigovore možete slati na e-mail adresu digitala@hayat.ba. Materijal poslat na ovu e-mail adresu će se smatrati pravovaljanim. Svi drugi oblici prigovora neće se smatrati relevantnim i portal hayat.ba nema obavezu postupiti po istim.

NAJNOVIJE

BIH U APRILU POSJETILO DUPLO VIŠE TURISTA U ODNOSU NA ISTI...

0
U Bosni i Hercegovini u mjesecu aprilu 2023. turisti su ostvarili 125.364 posjete, što je više za 25,7 posto u odnosu na mart 2023. i za 52,3 posto više u odnosu na april 2022. godine, objavila je državna Agencija za statistiku.