Najbolji igrači pobjedničkog tima bili su Jarrett Allen s 28 poena i 14 skokova te Lauri Markkanen s 24 koša i osam skokova, a poraženi sastav učinkom je predvodio Luka Dončić koji je ostvario još jedan triple-double.
Slovenska zvijezda najjače košarkaške lige svijeta susret je završila s 24 poena i po 10 skokova i asistencija, ali uz slabu pratnju ostatka tima. Ipak, i takva utakmica imala je za njega poseban značaj.
Osim što je upisao novi triple-double, svoj 38. u NBA karijeri, Dončić je postavio i rekord franšize preskočivši Dirka Nowitzkog s kojim je dosad dijelio prvo mjesto u tom statističkom segmentu. Naime, protiv Cavsa je ubacio sedam trica (iz 11 pokušaja), odnosno odigrao svoju 33. utakmicu u kojoj je ubacio najmanje pet dalekometnih pokušaja. Ostatak momčadi Mavsa za tri poena je gađao 4/26.
Samo je jedan igrač prije Dončića i prije svog 23. rođendana ostvario 38 triple-double učinaka u karijeri. U pitanju je Oscar Robertson. Dončić je svoj 23. rođendan slaviti u februaru sljedeće godine, a to znači i da bi uskoro mogao preuzeti još jedan rekord NBA lige u svoje vlasništvo.