GLUMAC IZ ‘LUD, ZBUNJEN, NORMALAN’ IMAO NESREĆU

Glumac Moamer Kasumović zabrinuo je pratioce na Instagramu nakon što je objavio fotografiju na kojoj se vidi da na vratu ima ''kragnu''.

Kasumović je objasnio: “Zabio se drugi auto odozada u mene.”

Sudeći prema osmijehu na fotografiji, na kojoj se slikao sa sestrom Lejlom, očito da je popularni glumac dobro prošao te da je, nasreću, bio manji udes.

Instagram

Moamer se nalazi u Crnoj Gori te je vjerovatno bio u posjeti porodici, jer je on rodom iz Bijelog Polja.

Hayat pratite putem aplikacija za iPhone/iPad & Android uređaje, a sve naše kanale gledajte UŽIVO putem servisa 'GLEDAJ Hayat' na aplikacijama i portalu. Sve propuštene emisije i najbolje serije unaprijed gledajte u videoteci ‘Hayat PLAY’.

Ukoliko smatrate da sadržaj objavljen na portalu hayat.ba krši vaše autorsko, lično ili drugo pravo ili interes, možete zahtijevati objavu odgovora ili ispravke. Slučaj će biti u najkraćem roku razmotren, a sporni sadržaji biće uklonjeni ili ispravljeni odmah po eventualnom ustanovljavanju istinitosti sadržaja žalbe. Sve pritužbe kao i prigovore možete slati na e-mail adresu digitala@hayat.ba. Materijal poslat na ovu e-mail adresu će se smatrati pravovaljanim. Svi drugi oblici prigovora neće se smatrati relevantnim i portal hayat.ba nema obavezu postupiti po istim.

NAJNOVIJE

SEBIJA IZETBEGOVIĆ: BORBA ZA DEMOKRATSKU I GRAĐANSKU BIH TRAJE, MORA SE...

0
Sebija Izetbegović, generalna direktorica Kliničkog centra Univerziteta u Sarajevu i zastupnica u Skupštini Kantona Sarajevo, dala je podršku današnjim protestima u Sarajevu.