Visoki predstavnik međunarodne zajednice u BiH Valentin Inzko fotografisan je na mostu u Bosanskoj Gradiški kako svojim mobilnim aparatom snima gužve na granici između Bosne i Hercegovine i Hrvatske.
Jedan od korisnika Twittera objavio je fotografije Valentina Inzka zabilježene na mostu u Bosanskoj Gradiški uz komentar da i Inzko četvrtkom bježi s posla i iz Bosne i Hercegovine.
Kako je naveo, Inzko je sam vozio automobil te korektno stajao u koloni bez zloupotrebe diplomatskih tablica.
Gužvu u saobraćaju iskoristio je da svojim mobilnim aparatom zabilježi gužve na izlazu iz Bosne i Hercegovine, a koje vozačima stvaraju ogromne probleme i nervozu.
Hayat pratite putem aplikacija za iPhone/iPad & Android uređaje, a sve naše kanale gledajte UŽIVO putem servisa 'GLEDAJ Hayat' na aplikacijama i portalu. Sve propuštene emisije i najbolje serije unaprijed gledajte u videoteci ‘Hayat PLAY’.
Ukoliko smatrate da sadržaj objavljen na portalu hayat.ba krši vaše autorsko, lično ili drugo pravo ili interes, možete zahtijevati objavu odgovora ili ispravke. Slučaj će biti u najkraćem roku razmotren, a sporni sadržaji biće uklonjeni ili ispravljeni odmah po eventualnom ustanovljavanju istinitosti sadržaja žalbe. Sve pritužbe kao i prigovore možete slati na e-mail adresu digitala@hayat.ba. Materijal poslat na ovu e-mail adresu će se smatrati pravovaljanim. Svi drugi oblici prigovora neće se smatrati relevantnim i portal hayat.ba nema obavezu postupiti po istim.