Zastupnik Ujedinjene Doline - SDA Sandžaka Šaip Kamberi izneo je u Skupštini Srbije zastavu Albanije pored zastave Srbije.
Na to je reagovao predsjednik Skupštine Srbije Ivica Dačić koji je od Kamberija tražio da skloni zastavu, prenosi B92.
- Ukoliko nema tolike tolenacije…”, rekao je Kamberi, a prekinuo ga je Dačić.
- Nemamo, nemamo toleranciju za kršenje poslovnika, tražim od vas da sklonite zastavu”, kazao je Dačić.
Kamberi se potom ponovo javio za riječ i kazao da je to što se od njega traži da skloni zastavu Albanije cenzura.
- Ja vas najljubaznije molim da poštujete poslovnik Narodne Skupštine i odluku o unutrašnjem redu u Narodnoj Skupštini u kojoj jasno piše da je zabranjeno isticanje simbola stranke i strane države osim u prostorijama koje su dodeljene strankama”, naveo je Dačić.
Kamberi je potom sklonio zastavu.
Hayat pratite putem aplikacija za iPhone/iPad & Android uređaje, a sve naše kanale gledajte UŽIVO putem servisa 'GLEDAJ Hayat' na aplikacijama i portalu. Sve propuštene emisije i najbolje serije unaprijed gledajte u videoteci ‘Hayat PLAY’.
Ukoliko smatrate da sadržaj objavljen na portalu hayat.ba krši vaše autorsko, lično ili drugo pravo ili interes, možete zahtijevati objavu odgovora ili ispravke. Slučaj će biti u najkraćem roku razmotren, a sporni sadržaji biće uklonjeni ili ispravljeni odmah po eventualnom ustanovljavanju istinitosti sadržaja žalbe. Sve pritužbe kao i prigovore možete slati na e-mail adresu digitala@hayat.ba. Materijal poslat na ovu e-mail adresu će se smatrati pravovaljanim. Svi drugi oblici prigovora neće se smatrati relevantnim i portal hayat.ba nema obavezu postupiti po istim.