JUVE OPET RAZOČARAO: MORATA DONIO BOD PRVACIMA PROTIV CROTONEA

Aktuelni prvaci Italije, fudbaleri Juventusa večeras su u okviru 4. kola Serije A remizirali na gostovanju kod Crotonea, a bilo je 1:1.

Juve je podsjećamo došao na ovo gostovanje oslabljen, obzirom da je najbolji igrač Stare dame Cristiano Ronaldo zaražen koronavirusom.

Susret je počeo šokantno za prvake, koji su gol primili već nakon samo 12. minuta. Strijelac za Crotone bio je Simy iz penala.

Ipak, vodstvo je trajalo samo devet minuta kada je povratnik u redove Stare dame, Alvaro Morata zabio za 1:1.

U nastavku utakmice gledali smo nešto bolji fudbal Juventusa, koji je u nekoliko navrata mogao do preokreta.

Najbliži tome bio je Morata u 63. minuti, ali njegov pokušaj glavom završio je na stativi domaćeg golmana.

Juve je utakmicu završio sa 10 igrača u polju, obzirom da je Chiesa dobio crveni karton.

Ostalo je do kraja 1:1. Juve se sada nalazi na četvrtom mjeseu sa osam bodova, četiri manje od vodećeg Milana, dok je Crotone 18.