KAKANJCI PROPUSTILI DVA GOLA PROTIV VELEŽA, BODOVE PODIJELILI

Mladost iz Doboja kod Kaknja u 12. kolu BHT Premijer lige remizirala je na svom terenu protiv mostarskog Veleža rezultatom 2:2 (2:0).

Fena

Mladost je nakon prvog poluvremena vodila s 2:0, ali je u finišu spašavala i uspjela spasiti makar bod.

Domaći su u vodstvo stigli u momentima kada je terensku inicijativu imao Velež.

Nakon kornera u 15. minuti, loptu je na oko 20 metara od gostujućeg gola zahvatio te iz voleja šutirao Matthias Fanimo i pogodio za 1:0. Prethodno je golman Adnan Bobić bio odbranio dobar šut upravo Fanima te skrenuo loptu u korner, iz kojeg su domaćini i poveli.

Domaćini su na 2:0 povisili u 28. minuti, kada je precizan bio Amer Hiroš, piše Fena.

Velež je u 38. minuti zaprijetio preko Ubirtana Brandaoa, čiji je šut golman Emil Velić skrenuo u korner.

Velić je u korner skrenuo šut Brandaoa i u 41. minuti pa se na odmor otišlo pri rezultatu 2:0 za Mladost.

Velež je golovima Brandaoa u finišu drugog poluvremena uspio poravnati. Brandao je smanjio u 84. minuti  na 2:1, a u 89. minuti postavio i konačnih 2:2.

Hayat pratite putem aplikacija za iPhone/iPad & Android uređaje, a sve naše kanale gledajte UŽIVO putem servisa 'GLEDAJ Hayat' na aplikacijama i portalu. Sve propuštene emisije i najbolje serije unaprijed gledajte u videoteci ‘Hayat PLAY’.