KIKS VELEŽA: ROĐENI UZELI SAMO BOD PROTIV KRUPE

Ekipe Krupe i Veleža remizirale su u prvom meču nedjeljnog programa 15. kola Premijer lige BiH rezultatom 1:1.

Prvu šansu imala je Krupa, ali Filipović u 13. minuti nije uspio savladati golmana Veleža. Novu šansu domaći tim je imao u 30. minuiti kada je šutirao Mandić, opet bez promjene rezultata, a kazna za promašaje domaćeg tima stigla je u 77. minuti.

Golman Kolak je udario Zeljkovića, sudija pokazuje na bijelu tačku, a siguran realizator bio je Mulić koji je pogodio za 1:0.

Ipak, Velež je vodstvo imao samo pet minuta, a na 1:1 poravnao je Aćimović samo nekoliko sekundi nakon što je ušao u igru, što se na kraju ispostavilo kao konačan rezultat.

Hayat pratite putem aplikacija za iPhone/iPad & Android uređaje, a sve naše kanale gledajte UŽIVO putem servisa 'GLEDAJ Hayat' na aplikacijama i portalu. Sve propuštene emisije i najbolje serije unaprijed gledajte u videoteci ‘Hayat PLAY’.