KOLAŠINAC PRILIKU DOBIO U 90. MINUTI, ARSENAL SLAVI KOD LEICESTERA

Fudbaleri Arsenala upisali su petu ovosezonsku nakon što su u prvom meču 10. kola Premier lige s 0:2 slavili u gostima kod Leicester Cityja.

Gosti iz Londona pitanje pobjednika riješili su u prvom poluvremene.

Već u petoj minuti Gabriel je Topnike doveo u prednost, da bi 13 minuta kasnije Smith Rowe udvostručio prednost gostujućeg sastava.

Fudbalski reprezentativac Bosne i Hercegovine Sead Kolašinac priliku je dobio tek u posljednjoj minuti utakmice, i tako upisao tek drugi ligaški nastup u ovoj sezoni.

Današnjoj pobjedom Arsenal je izbio na petu poziciju sa 17 osvojenih bodova, no da li će su ostati zavisit će i od preostalih rezultata mečeva 10. kola Premier lige.

PUTNICI KOJI SU STIGLI U BEOGRAD AVIONOM IZ BOCVANE SMJEŠTENI U...