Kontakt

Elvir Švrakić, CEO

elvir@hayat.ba

+387 33 492 900

Alma Švrakić, Direktorica programa

alma.svrakic@hayat.ba

+387 33 492 900

Senad Omerašević, Direktor IPP

senad.omerašević@hayat.ba

+387 33 492 900

Sanela Junuzović, Kupovina programa (Programme Acquisition)

sanela.junuzovic@hayat.ba

+387 33 492 900

Dika Bektić, Urednica Hayat PLUS

dika.bektic@hayat.ba

+387 33 492 900

Amir Saletović, Urednik digitalnih medija

amir.saletovic@hayat.ba

+387 33 492 900

Samra Gurda, Direktorica marketinga

samra.gurda@hayat.ba

+387 33 492 900

Fatima Guska, šef prodaje

fatima.guska@hayat.ba

+387 33 492 900

Nermin Karačić, Direktor IT

nermin@hayat.ba

+387 33 492 900

Anel Mulaosmanović, Šef tehnike

anel.mulaosmanovic@hayat.ba

+387 33 492 900

Jadran Ibrulj, režiser

jadran.ibrulj@hayat.ba

+387 33 492 900

Nazifa Karić, Direktorica računovodstva

nazifa.karic@hayat.ba

+387 33 492 900

Ahmed Švrakić, Direktor Hayat Production

ahmed.svrakic@hayat.ba

+387 33 492 900

Bojan Zec Filipović, PR manager

bojan.filipovic@hayat.ba

+387 33 492 900

Dženan Priganica, Šef službe obrade programa

dzenan.priganica@hayat.ba

+387 33 492 900

Igor Todorovac, Head of Digital Media

igor.todorovac@hayat.ba

+387 33 492 900

Korisnička podrška

pretplata@hayat.ba

+387 33 492 942

Pretplatnički servis

pretplata@hayat.ba

+387 33 492 942

SNG & UPLINKS

hayatsat@hayat.ba

+387 33 492 942

Redakcija INFORMATIVNOG programa producenti@hayat.ba  

Redakcija ZABAVNOG programa alma.svrakic@hayat.ba

Redakcija MUZIČKOG programa amela.gadzo@hayat.ba  

Redakcija DIGITALNIH medija digitala@hayat.ba   

Redakcija emisije ISPUNI MI ŽELJU imz@hayat.ba   

Slučajevi X slucajevix@hayat.ba   

Hayat PLUS sanela.poricanin@hayat.ba  

Hayat MUSIC prprodukcija@hayat.ba  

Hayat FOLK prprodukcija@hayat.ba   

Hayatovci hayatovci@hayat.ba