Kontakt

Elvir Švrakić, CEO

elvir@hayat.ba

+387 33 492 900


Igor Todorovac, Direktor programa, Head of Digital Media

igor.todorovac@hayat.ba

+387 33 492 900


Alma Švrakić, Urednica specijalnih programa

alma.svrakic@hayat.ba

+387 33 492 900


Senad Omerašević, Direktor IPP

senad.omerašević@hayat.ba

+387 33 492 900


Sanela Junuzović, Urednica Hayat PLUS, Kupovina programa (Programme Acquisition)

sanela.poricanin@hayat.ba

+387 33 492 900


Amir Saletović, Urednik portala hayat.ba

amir.saletovic@hayat.ba

+387 33 492 900


Fatima Guska, Direktorica marketinga

fatima.guska@hayat.ba

+387 33 492 900


Nermin Karačić, Direktor IT

nermin@hayat.ba

+387 33 492 900


Nezir Ćano, Direktor tehnike

nezir.cano@hayat.ba

+387 33 492 900


Jadran Ibrulj, Direktor produkcije

jadran.ibrulj@hayat.ba

+387 33 492 900


Nazifa Karić, Direktorica računovodstva

nazifa.karic@hayat.ba

+387 33 492 900


Ahmed Švrakić, Direktor Hayat Production

ahmed.svrakic@hayat.ba

+387 33 492 900


Džena Zeničanin, Eksterni PR

dzena.zenicanin@hayat.ba

+387 33 492 900


Dženan Priganica, Direktor zajedničkih službi

dzenan.priganica@hayat.ba

+387 33 492 900


Korisnička podrška

pretplata@hayat.ba

+387 33 492 942

Pretplatnički servis

pretplata@hayat.ba

+387 33 492 942

SNG & UPLINKS

hayatsat@hayat.ba

+387 33 492 942


Redakcija INFORMATIVNOG programa producenti@hayat.ba   

Redakcija ZABAVNOG programa igor.todorovac@hayat.ba   

Redakcija MUZIČKOG programa amela.gadzo@hayat.ba   

Redakcija SPORTSKOG programa jasmin.ligata@hayat.ba   

Redakcija DIGITALNIH medija digitala@hayat.ba    

Redakcija emisije ISPUNI MI ŽELJU imz@hayat.ba    

ZMBT zmbt@hayat.ba    

Slučajevi X slucajevix@hayat.ba    

Hayat PLUS sanela.poricanin@hayat.ba   

Hayat MUSIC prprodukcija@hayat.ba   

Hayat FOLK prprodukcija@hayat.ba    

Hayatovci hayatovci@hayat.ba