KRUNOSLAV RENDULIĆ VIŠE NIJE TRENER ZRINJSKOG

Krunoslav Rendulić više nije trener HŠK Zrinjski.

Nakon godinu dana saradnje ugovor između hrvatskog stručnjaka i bh. prvaka je sporazumno raskinut.

  • Krunoslav Rendulić od danas više nije trener HŠK Zrinjski Mostar, a sporazumni raskid suradnje je dogovoren nakon obavljenog razgovora i iscrpne analize aktuelnog trenutka – saopćeno je iz kluba.

Na mjesto šefa stručnog štaba hrvatski trener je imenovan 30. novembra 2022. godine, a u proteklih 12 mjeseci momčad je vodio u 47 službenih utakmica.

U historijskim knjigama ostat će zapisano da je Plemiće vodio do prve dvostruke krune u historiji, a onda i do prvog plasmana u skupnu fazu UEFA Konferencijske lige.

  • Treneru Renduliću se zahvaljujemo na profesionalnoj suradnji i velikim uspjesima koje je ostvario s momčadi te mu kao Klub od srca želimo puno sreće i sportskog uspjeha u nastavku trenerske karijere. HŠK Zrinjski će o daljnjim potezima pravodobno obavijestiti javnost – kazali su iz kluba.

(E.F.)

Hayat pratite putem aplikacija za iPhone/iPad & Android uređaje, a sve naše kanale gledajte UŽIVO putem servisa 'GLEDAJ Hayat' na aplikacijama i portalu. Sve propuštene emisije i najbolje serije unaprijed gledajte u videoteci ‘Hayat PLAY’.

Ukoliko smatrate da sadržaj objavljen na portalu hayat.ba krši vaše autorsko, lično ili drugo pravo ili interes, možete zahtijevati objavu odgovora ili ispravke. Slučaj će biti u najkraćem roku razmotren, a sporni sadržaji biće uklonjeni ili ispravljeni odmah po eventualnom ustanovljavanju istinitosti sadržaja žalbe. Sve pritužbe kao i prigovore možete slati na e-mail adresu digitala@hayat.ba. Materijal poslat na ovu e-mail adresu će se smatrati pravovaljanim. Svi drugi oblici prigovora neće se smatrati relevantnim i portal hayat.ba nema obavezu postupiti po istim.

NAJNOVIJE

SJAJNI SAFETOVI SAVJETI: KAKO IZABRATI NAJBOLJI RAMSTEK?

0
Navikli ste da tokom emisije „Šta danas kuhamo?“ naš kulinarski avanturista Safet Salihović daje vrlo korisne i dobre savjete.