LICE JOJ JE NEPRIRODNO NAPETO: SLAVNA GLUMICA SKLONA JE FILERIMA, ALI NEKI JOJ BAŠ I NISU POŠLI ZA RUKOM

Nicole Kidman (53), koja ovih dana oduševljava glumeći u seriji "Slom", oduvijek je sklona filerima.

Iako je svojedobno odustala od botoxa, i dalje je slaba na zahvate kojima održava mladoliki izgled.

Osim napete radnje, koja gledatelje HBO-a posljednjih sedmica drži ispred malih ekrana, u novom hit-serijalu fascinantno je i neprirodno napeto lice glavne glumice.

Nije tajna da holivudska zvijezda godinama eksperimentira s raznim načinima podmlađivanja.

Godine 2013. i javno je priznala da je koristila botox te da nije bila zadovoljna njegovim rezultatima. Međutim, krupni kadrovi u seriji pokazuju da se podvrgnula novim tretmanima.

Usne joj više nisu neprirodno debele i napućene, ali ostatak lica obilno je dopunila filerima.

Činjenica je, naime, da se starenjem mijenja količina masnog tkiva na pojedinim dijelovima lica, da koža gubi tonus i da prosječna vršnjakinja Nicole Kidman više nema onako lijepo definiran prijelaz s donje čeljusti na vrat.

Stoga estetičari, kako bi “podigli” lice, ubrizgavaju filere u bradu i donju čeljust, a u slučaju ove australijske glumice očito je bilo potrebno puno materijala zbog čega je njen donji dio lica postao predimenzioniran.

Hayat pratite putem aplikacija za iPhone/iPad & Android uređaje, a sve naše kanale gledajte UŽIVO putem servisa 'GLEDAJ Hayat' na aplikacijama i portalu. Sve propuštene emisije i najbolje serije unaprijed gledajte u videoteci ‘Hayat PLAY’.

Ukoliko smatrate da sadržaj objavljen na portalu hayat.ba krši vaše autorsko, lično ili drugo pravo ili interes, možete zahtijevati objavu odgovora ili ispravke. Slučaj će biti u najkraćem roku razmotren, a sporni sadržaji biće uklonjeni ili ispravljeni odmah po eventualnom ustanovljavanju istinitosti sadržaja žalbe. Sve pritužbe kao i prigovore možete slati na e-mail adresu digitala@hayat.ba. Materijal poslat na ovu e-mail adresu će se smatrati pravovaljanim. Svi drugi oblici prigovora neće se smatrati relevantnim i portal hayat.ba nema obavezu postupiti po istim.

NAJNOVIJE