LOKOMOTIVA PRVI FINALIST HRVATSKOG NOGOMETNOG KUPA

Zagrebačka Lokomotiva prvi je finalist Hrvatskog nogometnog kupa nakon što je u prvoj polufinalnoj utakmici u Koprivnici pobijedila domaći Slaven Belupo 3:1.

Domaćini su nakon prvih 45 minuta igre imali vodstvo 1:0 zahvaljujući golu Brune Gode iz 7. minuti, a Lokosi su do preokreta došli u nastavku. Enis Čokaj u 68. minuti pogodio je za 1:1, u 80. Marko Tolić doveo je goste u vodstvo, a pobjedu Lokomotive u sudačkoj nadoknadi potvrdio je Myrto Uzuni.

Utakmica Lokomotive i Slavena Belupa odigrana je u Koprivnici bez gledatelja nakon više od dva i pol mjeseca pauze zbog pandemije koronavirusa

U drugom polufinalu večeras se sastaju Rijeka i Osijek.