MUSEMIĆ: IMAM 60 GODINA I OVO VRIJEĐA MOJE DOSTOJANSTVO

Trener Tuzla Cityja Husref Musemić nije zadovoljan prvim, ali jeste drugim poluvremenom nakon remija njegovog tima na Tušnju protiv Borca rezultatom 1:1.

• Prvim poluvremenom nisam zadovoljan, prihvatili smo igru bez igre, primili smo gol iz penala – sumirao je utiske Musemić.
  • Drugim dijelom sam zadovoljan, čestitam momcima – dodaje Musemić.

U domaćem taboru često su burno reagirali na sudijske odluke Matea Muse.

• Imam 60 godina i ovo vrijeđa moje dostojanstvo. Ne znam koja je svrha, dugo sam u ovome, ne tražim opravdanja. Žao mi je momaka. Mogu im čestitati na svemu što su izdržali. I oni kažu da imaju svoje porodice, da ih hrane od fudbala – poručio je trener Tuzlaka.

Musemić je u 60. minuti zaradio žuti karton zbog prigovora na odluku glavnog sudije, piše Faktor.ba. On nije jedini koji je dobio javnu opomenu na klupi Tuzlaka. U 87. minuti “požutio” je i njegov asistent Selver Ahmetović.