NA TURSKOM AERODROMU PEDALANJEM MOŽETE NAPUNITI MOBITEL

Na stranici Putoholičari jutros je objavljen vrlo zanimljiv video, koji je oduševio korisnike društvenih mreža.

Naime, na istanbulskom aerodromu postavljeni su bicikli pomoću kojih je moguće napuniti mobitele.

Na pauzi između letova u Istanbulu od sada možete napuniti mobitel tako što ćete sjesti na bicikl, prikopčati mobitel i pedalati dok se vaš uređaj ne napuni do željenog nivoa.

Ova ideja je vrlo popularna u svim dijelovima svijeta pa tako “bicikl stanice” možete pronaći na još nekoliko aerodroma, željezničkih i autobuskih stanica, kao i u brojnim tržnim centrima.

  • Brže pedalanje ne znači da ćete prije napuniti mobitel. Punjenje traje jednako kao i kada mobitel prikopčate u običnu utičnicu. Međutim, važno je da održavate ritam pedalanja kako ne biste prekidali punjenje – piše stranica Connexion France u opisu ove sprave.

Podsjetimo da je dodatke za punjenje moguće kupiti i nadograditi i na obični bicikl, što predstavlja sjajan način da uživate u vožnji prirodom bez razmišljanja o tome da li će se vaš mobilni uređaj ugasiti.

Hayat pratite putem aplikacija za iPhone/iPad & Android uređaje, a sve naše kanale gledajte UŽIVO putem servisa 'GLEDAJ Hayat' na aplikacijama i portalu. Sve propuštene emisije i najbolje serije unaprijed gledajte u videoteci ‘Hayat PLAY’.

Ukoliko smatrate da sadržaj objavljen na portalu hayat.ba krši vaše autorsko, lično ili drugo pravo ili interes, možete zahtijevati objavu odgovora ili ispravke. Slučaj će biti u najkraćem roku razmotren, a sporni sadržaji biće uklonjeni ili ispravljeni odmah po eventualnom ustanovljavanju istinitosti sadržaja žalbe. Sve pritužbe kao i prigovore možete slati na e-mail adresu digitala@hayat.ba. Materijal poslat na ovu e-mail adresu će se smatrati pravovaljanim. Svi drugi oblici prigovora neće se smatrati relevantnim i portal hayat.ba nema obavezu postupiti po istim.

NAJNOVIJE

U FBIH I DALJE SMANJENA PROIZVODNJA I PRODAJA ŠUMSKIH SORTIMENATA

0
Ukupna proizvodnja šumskih sortimenata u Federaciji BiH u  periodu januar-oktobar, u odnosu na isti period 2022. godine, manja je za 80.000 m3 ili 4,7 posto.