NE PROPUSTITE DOBAR DAN BIH: O AKTUELNIM POLITIČKIM TEMAMA RAZGOVARAMO S NEDŽADOM BRANKOVIĆEM

Još jedno izdanje emisije „Dobar dan BiH“ gledaoci Hayat televizije imaju priliku gledati danas od 17 sati. Kao i dosada donosimo bogate i raznovrsne teme, a u našem studiju bit će zanimljivi gosti.

Izgradnja puteva, modernih saobraćajnica, digitalizacija, informatizacija, cestovni, željeznički, vazduhoplovni saobraćaj… U svim navedenim oblastima mnogo je posla koji treba biti obavljen kako bi Bosna i Hercegovina krenula putem razvoja i počela ličiti na zemlje Evropske unije. O tim, ali i drugim aktuelnim političkim temama razgovarat ćemo s danas imenovanim zamjenikom ministra prometa i komunikacija Bosne i Hercegovine, gospodinom Nedžadom Brankovićem.

Ugostit ćemo i bosanskohercegovačkog pedagoga, teoretičra i stvaraoca uz bogatu profesionalnu biografiju prof. dr. Mehmeda Akšamiju. Jedan je od osnivača i redovnih članova Bošnjačke akademije nauka i umjetnosti, nosilac brojnih nagrada i priznanja za društveni angažman, višegodišnji profesor i dekan Akademije likovnih umjetnosti Univerziteta u Sarajevu zvanično i jedini iz Bosne i Hercegovine izabran u razred za umjetnost Evropske akademije nauka i umjetnosti (EASA), najprestižnije transnacionalne akademije umjetnika i naučnika.

Praznici su pred nama i već se osjeti praznična atmosfera. Ovo je vrijeme kad ljudi, ukoliko to mogu priuštiti, rado putuju i upoznaju svijet, ali i sami sebe. Putovanje je vrijedno iskustvo koje gotovo nikad ne podrazumijeva samo privremenu promjenu mjesta boravka. Ono donosi nova iskustva, spoznaje i saznanja. O putovanjima, nesvakidašnjim, adrenalinskim i zanimljivim razgovarat ćemo s višegodišnjim prijateljem naše TV-kuće i direktorom kompanije Ecoton, gospodinom Hadisom Medenčevićem.

Hayat pratite putem aplikacija za iPhone/iPad & Android uređaje, a sve naše kanale gledajte UŽIVO putem servisa 'GLEDAJ Hayat' na aplikacijama i portalu. Sve propuštene emisije i najbolje serije unaprijed gledajte u videoteci ‘Hayat PLAY’.

Ukoliko smatrate da sadržaj objavljen na portalu hayat.ba krši vaše autorsko, lično ili drugo pravo ili interes, možete zahtijevati objavu odgovora ili ispravke. Slučaj će biti u najkraćem roku razmotren, a sporni sadržaji biće uklonjeni ili ispravljeni odmah po eventualnom ustanovljavanju istinitosti sadržaja žalbe. Sve pritužbe kao i prigovore možete slati na e-mail adresu digitala@hayat.ba. Materijal poslat na ovu e-mail adresu će se smatrati pravovaljanim. Svi drugi oblici prigovora neće se smatrati relevantnim i portal hayat.ba nema obavezu postupiti po istim.

NAJNOVIJE

VOZAČ (23) IZ BIH U KANISTERIMA PREVOZIO SIROVINU ZA PRAVLJENJE AMFETAMINA

0
Pripadnici njemačke carine u kamionu slovenačkih tablica za čijim volanom je bio državljanin Bosne i Hercegovine (23) pronašli su 15 litara tečnosti koja predstavlja osnovnu sirovinu za proizvodnju amfetamina.