NEVJEROVATAN MEČ NA OLIMPIKU: SEDAM GOLOVA ROME I SPACIJE

Nevjerovatan meč odigrali su danas na Olimpiku u sklopu 19. kola italijanske Serije A momčadi Rome i Specije.

Domaći tim je na kraju slavio s 4:3 golom u sudijskoj nadoknadi.

U prvom poluvremenu vidjeli smo po gol na obje strane. Roma je povela preko Borhe Mahorala (Borja Mayoral) u 17. minuti, a izjednačio je u 24. Roberto Pikoli (Piccoli).

Roma ponovo dolazi do vodstva u 52. minuti, a strijelac je ponovo bio Mahoral. Već u 55. Rik Karsdorp (Rick) povećava na 3:1. Međutim, gosti hvataju rezultatski priključak preko Dijega Farijasa (Diego Farias) u 59. minuti.

Na samom kraju utakmice uslijedila je šokantna završnica. Daniele Verde je u 33. minuti pogodio za 3:3, ali minut kasnije Lorenco Pelegrini (Lorenzo Pellegrini) donosi pobjedu Romi, kojom se “Vučica” osvetila današnjem protivniku za nedavnu eliminaciju iz Kupa Italije.

Roma je danas nastupila bez kapitena Edina Džeke, koji nije bio u kadru zbog povrede.

Današnja pobjeda bila joj je je 11. ove sezone. Trenutno je treća na tabeli s 37 bodova.

NI MI NISMO PUNO BOLJI, ALI ONI SU REKORDERI: SVAKE GODINE,...