U Novom Goraždu u Mašićima živi šestočlana porodica Živojević. Težak je život ove višečlane porodice.

Sami su nam priznali kako se bore na razne načine da zarade dovoljno kako bi porodica preživjela još jedan mjesec. Nažalost, pored materijalne situacije ni zdravlje nije najbolje u porodici.

Pemba i njen suprug imaju četvero djece, a od toga jednog sina koji je s poteškoćama u razvoju. Nakon što smo emitovali prilog o ovoj porodici, kontaktirala nas je Pemba s upitom možemo li joj makar nabaviti jednu koku nosilju kako bi mogla imati domaća jaja i da od istih malo zaradi.

Ona nije znala hoće li njena želja biti ostvarena, a nije ni znala da dolazimo s kokama nosiljama. Dobri ljudi iz Zavidovića ispunili su Pembinu želju.

Priču iz emisije "Ispuni mi želju" donosimo u videu iznad teksta.