NOVA PUCNJAVA NA NAŠIM ULICAMA, JEDNA OSOBA PREVEZENA U BOLNICU

Jedna osoba ranjena je u pucnjavi koja se desila predvečer u Živinicama, potvrdili su nam iz Ministarstva unutrašnjih poslova Tuzlanskog kantona.

Kako saznajemo, povrijeđenoj osobi ukazana je hitna medicinska pomoć na mjestu događaja, a potom je prevezena u bolnicu na Gradini u Tuzli.

Međutim, iz policije nisu imali više informacija o motivima pucnjave, kao ni ko je pucao, piše Klix.

  • Uviđaj je još u toku te će detalji biti poznati kasnije – kratko su kazali u Operativnom centru MUP-a TK.

Hayat pratite putem aplikacija za iPhone/iPad & Android uređaje, a sve naše kanale gledajte UŽIVO putem servisa 'GLEDAJ Hayat' na aplikacijama i portalu. Sve propuštene emisije i najbolje serije unaprijed gledajte u videoteci ‘Hayat PLAY’.

Ukoliko smatrate da sadržaj objavljen na portalu hayat.ba krši vaše autorsko, lično ili drugo pravo ili interes, možete zahtijevati objavu odgovora ili ispravke. Slučaj će biti u najkraćem roku razmotren, a sporni sadržaji biće uklonjeni ili ispravljeni odmah po eventualnom ustanovljavanju istinitosti sadržaja žalbe. Sve pritužbe kao i prigovore možete slati na e-mail adresu digitala@hayat.ba. Materijal poslat na ovu e-mail adresu će se smatrati pravovaljanim. Svi drugi oblici prigovora neće se smatrati relevantnim i portal hayat.ba nema obavezu postupiti po istim.

NAJNOVIJE

ANALIZA BRITANSKOG LISTA: DRUGI NAJMOĆNIJI ČOVJEK SVIJETA IMA DVIJE OPCIJE ZA...

0
Ruski predsjednik Vladimir Putin kockao se vlastitom budućnošću i budućnošću svoje zemlje kad je pokrenuo najveći rat u Evropi posljednjih nekoliko generacija, od Drugog svjetskog rata.