POČELA PREMIJER LIGA BIH: NA TUŠNJU REMIZIRALI SLOBODA I RADNIK

Prvi meč u novoj sezoni Premijer lige danas je odigran na Tušnju u Tuzli, gdje su domaća Sloboda i Radnik podijelili bodove odigrašvi 1:1.

Početak utakmice protekao je u lošem fudbalu, a tome su vjerovatno utjecale i teške vremenske prilike, odnosno visoke temperature, koje ovih dana vladaju u našoj zemlji.

Da se ne ode na odmor sa “nulom” pobrinuo se Karić koji je u sudijskoj nadoknadai prvog dijela pogodio za vodstvo Radnika na Tušnju.

Odmah na početku drugog poluvremena Sloboda je mogla izjednačiti, ali je Kozić sjajno odbranio šut Mujagića.

Karić je u 50. minuti mogao postići drugi pogodak, ali se obrukao. Motika je ubacio iz kornera, a Karić glavom sa samo dva metra promašuje čitav gol.

U 61. minuti Sloboda je uz nevjerovatnu dozu sreće stigla do izjednačenja i boda.

Beganović je htio centrirati, a lopta je ipak završila iza leđa neopreznog Kozića za konačnih 1:1.

Hayat pratite putem aplikacija za iPhone/iPad & Android uređaje, a sve naše kanale gledajte UŽIVO putem servisa 'GLEDAJ Hayat' na aplikacijama i portalu. Sve propuštene emisije i najbolje serije unaprijed gledajte u videoteci ‘Hayat PLAY’.