POGLEDAJTE ČUDESAN SKOK HALANDA: NEVJEROJATNI NORVEŽANIN JE NADMAŠIO ČAK I RONALDA

Erling Haland jučer je protiv Bayerna pokazao zašto ga već sad smatraju jednim od najboljih napadača svijeta. Nevjerojatni norveški 20-godišnjak je na sjajan način otvorio derbi 24. kola Bundeslige protiv Bayerna u Münchenu.

Zabio je dva gola u devet minuta i doveo Borussiju u vodstvo 2:0 te je tako postao igrač koji je najbrže zabio dva pogotka kao Bayernov protivnik na Allianz Areni.

U drugoj minuti lijepo se izvukao na lijevu nogu i šutirao s dvadesetak metara, a lopta je od Boatenga promijenila smjer te prevarila Manuela Neuera.

Drugi gol zabio je u devetoj minuti. Schulz je prošao po lijevoj strani i odigrao za Thorgana Hazarda koji ubacuje za Halanda te Norvežanin lako poentira za 2:0.

Ipak, Halandovi golovi nisu bili dovoljni Borussiji za pobjedu jer je Bayern okrenuo rezultat na 4:2 hat-trickom Lewandowskog i jednim golom Goretzke.

Unatoč porazu Borussije cijeli nogometni svijet divi se čudesnom Norvežaninu, a jedan trenutak koji su uhvatile kamere najbolje pokazuje kakve fizičke predispozicije ima ovaj napadač.

Haland je u jednoj akciji skočio toliko visoko da su mnogi bili spremni ustvrditi da je bolji skakač čak i od Ronalda, koji je poznat po svojim nebeskim skokovima.

NA DANAŠNJI DAN 1917. GODINE ROĐEN JE DŽEMAL BIJEDIĆ: EVO KOJI...