Dvije osobe su poginule, a još najmanje dvije su teško povrijeđene u stravičnom udesu koji se jutros oko 7.30 sati dogodio na auto-putu, kod Dobanovačke petlje u blizini Beograda.
RAS Srbija
Kako javlja reporter Blica, fotografije sa lica mjesta su veoma zastrašujuće pošto je putničko vozilo smrskano, zbog čega su vatrogasci morali da ga sjeku kako bi izvukli povređene i nastradale.
RAS Srbija
Na licu mjesta se i dalje nalaze pripadnici policije koji vrše uviđaj, a saobraćaj u ovom dijelu auto-puta se odvija otežano, te je došlo do stvaranja kolone u smjeru ka Beogradu.
Dobanovačka petlja je, inače, poznata po nekoliko tragičnih nesreća koje su se dogodile posljednjih godina, piše Blic.
Hayat pratite putem aplikacija za iPhone/iPad & Android uređaje, a sve naše kanale gledajte UŽIVO putem servisa 'GLEDAJ Hayat' na aplikacijama i portalu. Sve propuštene emisije i najbolje serije unaprijed gledajte u videoteci ‘Hayat PLAY’.
Ukoliko smatrate da sadržaj objavljen na portalu hayat.ba krši vaše autorsko, lično ili drugo pravo ili interes, možete zahtijevati objavu odgovora ili ispravke. Slučaj će biti u najkraćem roku razmotren, a sporni sadržaji biće uklonjeni ili ispravljeni odmah po eventualnom ustanovljavanju istinitosti sadržaja žalbe. Sve pritužbe kao i prigovore možete slati na e-mail adresu digitala@hayat.ba. Materijal poslat na ovu e-mail adresu će se smatrati pravovaljanim. Svi drugi oblici prigovora neće se smatrati relevantnim i portal hayat.ba nema obavezu postupiti po istim.
Generalni sekretar Ujedinjenih nacija (UN) Antonio Guterres u utorak se založio za potpuni prekid vatre u Pojasu Gaze i rekao da humanitarna pauza između Izraela i Hamasa ne rješava ključne probleme.