PRIPREMNA UTAKMICA: FK SARAJEVO – FK RADNIČKI NIŠ 2:2

FK Sarajevo odigrao je drugu utakmicu na pripremama u Antaliji.Bordo tim je nakon duela sa Ukrajinskom Desnom danas snage odmjerio sa ekipom Radničkog iz Niša.

Piše: Kerim Priganica

Nakon 90 minuta igre susret je završen nerješenim rezultatom 2:2.

Trener Vinko Marinović ovog puta priliku je dao igračima koji nisu igrali u prvom susretu a u prvih 11 našla su se i trojica novajlija Jukić,Miličević i Mustedanagić.

Sarajevo je nastupilo u sljedećem sastavu : Džafić, Kurdić, Miličević, Šabanović, Islamović, Oremuš, Đokanović, Mustedanagaić, Milanović, Jukić i Handžić.

Radnički je poveo u 29.minuti golom napadača Dejana Melega ali u finišu prvog dijela izjednačio je Zinedin Mustedanagić.

U drugom poluvremenu ponovo je na sceni mladi reprezentativac naše zemlje Zinedin Mustedanagić koji u 67.minuti pogađa za vodstvo bordo tima.

U 75. minuti Radnički je nakon kornera izjednačio rezultat na 2:2 što je bio I konačan rezultat utakmice.

Bordo tim narednu utakmicu igra 9.februara protiv Tobola.