PSG STIGAO DO TRI BODA U 95. MINUTI, MILAN SAVLADAO GENOU

U ranim terminima u Italiji i Francuskoj, odigrana su dva super zanimljiva meča. Tako je Milan danas sa 2:1 pobijedio Genou na San Siru i napravio ogroman korak prema tome da na kraju sezone završi među četiri najbolje momčadi u Serie A.

To bi značilo direktan plasman u Ligu prvaka sljedeće sezone, a ova pobjeda Milana posebno je bitna jer je došla u trenutku kad njegovi direktni konkurenti Juventus, Atalanta, Inter i Napoli igraju međusobno.

Prvi pogodak Milana zabio je Ante Rebić, koji je u 13. minuti pogodio volejem s ruba kaznenog prostora. Uspjela je Genoa poravnati na 1:1 u 37. minutio preko Destra, što je bio i rezultat prvog dijela.

U nastavku je Milan stigao sretno do tri boda. U 68. minuti domaćin je izveo korner, a Mario Mandžukić je skočio u pokušaju da dođe do lopte, ali je ipak ostao prekratak.

Lopta ga je prošla i pogodila napadača Genoe Gianlucu Scamaccu, koji je došao u peterac na obrambeni skok, te se neobranjivo odbila u gol gostujuće momčadi i donijela Milanu veliku pobjedu.

Još zanimljiviju utakmicu odigrali su u Parizu PSG i St. Ettiene, a završilo je 4:2 za Prinčeve.

Nakon što više od 75 minuta nije bilo značajnijih dešavanja na utakmici, sve je stalo je posljednjih 12 minuta. Najprije je Bouanga doveo goste u vodstvo u 78. minuti, a odmah minutu poslije toga Mbappe pogađa za poravnanje.

U 87. minuti PSG je izborio penal, kojeg je u pogodak pretvorio ponovo Mbappe i činilo se da je domaćin na pragu pobjede. Međutim, u 92. minuti uslijedio je šok, kada mrežu Prinčeva pogađa Homouma i poravnava na 2:2.

Ipak, u 95. minuti PSG stiže do pobjede i veoma važna tri boda u borbi za naslov prvaka. Di Maria je bio asistent, a junak pariške momčadi bio je Icardi, koji je na teren kročio u 68. minuti, umjesto Keana.

PSG je trenutno drugi, odmah iza Lilla, koji ima bod više od Prinčeva.

LOGORAŠI U BIH I DALJE SU ŽRTVE TORTURE KOJA JE LIJEPO...