REAL LAGANO DO NOVE POBJEDE PROTIV LEVANTEA

Aktuelni prvaci Španije, ekipa Reala slavila je danas u okviru petog kola Primere u gostima protiv ekipe Levantea rezultatom 2:0.

Igrala se 16. minuta kada je Real dobio korner. Lopta je došla na drugoj stativi do Viniciusa Juniora koji se nekoliko sekundi neometan namještao i lijepo pogodio za 1:0, što mu je bio drugi uzastopni susret na kojem je bio strijelac.

Levante je mogao stići do izjednačenja nakon pola sata igre, no Nikola Vukčević je nakon kornera pogodio samo prečku.

U nastavku susreta još se jednom zatresao okvir gola, ovaj put domaće ekipe nakon šuta Karima Benzeme u 52. minuti susreta.

Do kraja susreta Realu je poništen i jedan pogodak nakon asistencije VAR-a, a pogodak za konačnih 2:0 je postignut u posljednjim sekundama meča kada je pogodio Benzema.