REAL MADRID NAKON PREOKRETA SAVLADAO REAL SOCIEDAD

Real Madrid je u okviru 14. kola La Lige na svome Santiago Bernabeuu nakon preokreta slavio protiv Real Sociedada rezultatom 3:1.

AA

Gosti su poveli već u 2. minuti golom Williana Josea, što je bio pravi šok za domaće navijače.

Ipak, Real je uspio izjednačiti u 37. minuti pogotkom Karima Benzeme koji je odlično pogodio na asistenciju Luke Modrića, a ovo je bio i rezultat prvog dijela igre, javlja Anadolu Agency (AA).

Real je u drugo poluvrijeme ušao silovito pa je već u 47. minuti poveo sa 2:1 golom Federica Valverdea, a asistent je ponovo bio Modrić.

Modrić je u 74. na sjajnu asistenciju Benzeme pogodio za 3:1.

Do kraja meča je bilo još nekoliko odličnih prilika na obje strane, ali se rezultat nije mijenjao pa je domaća ekipa upisala važnu pobjedu pred svojim navijačima.

Real trenutno zauzima 2. poziciju sa 28 bodova, koliko ima i lider Barcelona. Treći je Atletico Madrid sa 25, a prate ih Sevilla sa 24, Real Sociedad 23 i Granada sa 21 osvojenim bodom.

Hayat pratite putem aplikacija za iPhone/iPad & Android uređaje, a sve naše kanale gledajte UŽIVO putem servisa 'GLEDAJ Hayat' na aplikacijama i portalu. Sve propuštene emisije i najbolje serije unaprijed gledajte u videoteci ‘Hayat PLAY’.