FANTASTIČNA LANA PUDAR SE OGLASILA NAKON NOVE MEDALJE

0
Najbolja bh. plivačica Lana Pudar i današnjim nastupom je oduševila navijače u Bosni i Hercegovini.

SJAJNOJ LANI PUDAR BRONZA NA SVJETSKOM KUPU

0
Najbolja bh. plivačica Lana Pudar nastupila je danas u finalu utrke na 200 metara delfin na Svjetskom kupu koji se održava u Berlinu.

TURSUNOVIĆ I BEJDIĆ POTVRDILI NORMU ZA PARAOLIMPIJSKE IGRE

0
Dvoje bosanskohercegovačkih strijelaca, Alma Tursunović i Ervin Bejdić potvrdili su norme za nastup na Paraolimpijskim igrama u Parizu.

SESTRE NEJRA I EMINA SIPOVIĆ PONOVO IZDOMINIRALE NA BALKANSKOM ŠAMPIONATU

0
Na 25. Balkanskom šampionatu za seniore koji je održan u Tirani od 22. do 24. septembra ove godine, dvije sestre Sipović iz Karate kluba Ippon iz Sarajeva okitile su se zlatnim medaljama.

SARAJLIJE DONOSE ZLATO IZ BRAZILA: AHMESPAHIĆ I ZUKA OSTVARILI HISTORIJSKI USPJEH

0
Takmičari borilačkog kluba BJJ Broterhood iz Sarajeva boravili su proteklog vikenda na međunarodnom turniru u Brazilu na kojem su osvojili vrijedne medalje.

LARISA CERIĆ OSVOJILA BRONZANU MEDALJU NA GRAND SLAM TURNIRU U BAKUU

0
Najbolja bh. džudistkinja Larisa Cerić osvojila je bronzanu medalju na Grand Slamu u Bakuu u kategoriji +78 kilograma.

BH. KICKBOKSER AHMED KRNJIĆ NOVI JE EVROPSKI PRVAK SENSHI ORGANIZACIJE!

0
Bosanskohercegovački kickbokser Ahmed Krnjić ostvario je impresivan uspjeh večeras, osvojivši titulu Evropskog prvaka u Senshi organizaciji.

SJEDEĆA ODBOJKA NA PIJESKU: BIH OSVOJILA ZLATO NA MEDITERANSKIM IGRAMA

0
Predstavnici Bosne i Hercegovine u sjedećoj odbojci na pijesku osvojili su zlatnu medalju na Mediteranskim igrama održanim u Grčkoj, u gradu Heraklion.

ANĐELA SAMARDŽIĆ ZLATNA NA EUROPEAN JUDO OPEN SARAJEVO 2023.

0
Reprezentativka Bosne i Hercegovine Anđela Samardžić osvojila je zlatnu medalju na European Judo Openu Sarajevo 2023 koji je počeo danas u glavnom gradu naše zemlje.

19. ETAPA VUELTA A ESPANA PRIPADA ALBERTU DAINESEU

0
Alberto Dainese pobijedio je svog sunarodnjaka Filippa Gannu u dramatičnom sprintu do cilja i osvojio 19. etapu Vuelta a Espana, dok se Sepp Kuss iz Sjedinjenih Država približio ukupnoj pobjedi.