SARAJEVO U PRVOM POLUVREMENU RIJEŠILO PITANJE POBJEDNIKA U UTAKMICI PROTIV RADNIČKOG

Fudbaleri Sarajeva rutinskom pobjedom na gostovanju kod Radničkog u Lukavcu (4:0) plasirali su se u osminu finala Kupa Bosne i Hercegovine.

Iako je Bordo tim bio znatno oslabljen zbog odsustva igrača koji su na reprezentativnim pripremama, aktuelni prvak je već na samom startu susreta poveo s 2:0.

Haris Handžić, koji je danas kao kapiten predvodio fudbalere Sarajeva, pogodio je već u prvoj minuti susreta, a samo dvije minute kasnije Anel Hebibović udvostručio je prednost izabranika Vinka Marinovića.

Isti igrač je u 20. minuti povisio na 3:0, da bi konačnihh 4:0 postavio Amar Rahmanović osam minuta prije kraja utakmice.

Sarajevo će u osmini finala igrati protiv Krupe, koja je nešto ranije danas s 4:0 slavila u gostima kod Leotara.

Susreti osmine finala Kupa Bosne i Hercegovine trebali bi se igrati 21. novembra.

HT l Uskoro počinje drugo poluvrijeme u Lukavcu. Nakon prvih 45 minuta vodimo rezultatom 0:4. #KupBiH #BordoPorodica 🔴⚪️👉 Tekstualni prenos možete pratiti na sljedećem linku: https://bit.ly/2GTDl83