Predsjednik SDS-a Mirko Šarović izjavio je da je na sastanku sa predsjednikom Srbije Aleksandrom Vučićem da odgovor srpske strane ne treba da bude “raspirujući” po pitanju deklaracije SDA.
– Srpska demokratska stranka misli da raspirujuće izjave i
postupanja nisu, prije svega, dobra opcija za Republiku Srpsku i da treba dati
mudrije odgovore. Smatram da mi treba da budemo najzreliji faktor u BiH – rekao
je Šarović novinarima poslije sastanka u Beogradu.
Naveo je da je na sastanku rekao i da je riječ o nepotrebnom
dokumentu koji je korak unazad za napredak BiH, kao i prijetnja za buduće
odnose.
Šarović je naveo kako je Vučić danas želio da sasluša svakog
od učesnika sastanka i da čuje kako gledaju na aktuelnu situaciju.
Hayat pratite putem aplikacija za iPhone/iPad & Android uređaje, a sve naše kanale gledajte UŽIVO putem servisa 'GLEDAJ Hayat' na aplikacijama i portalu. Sve propuštene emisije i najbolje serije unaprijed gledajte u videoteci ‘Hayat PLAY’.
Ukoliko smatrate da sadržaj objavljen na portalu hayat.ba krši vaše autorsko, lično ili drugo pravo ili interes, možete zahtijevati objavu odgovora ili ispravke. Slučaj će biti u najkraćem roku razmotren, a sporni sadržaji biće uklonjeni ili ispravljeni odmah po eventualnom ustanovljavanju istinitosti sadržaja žalbe. Sve pritužbe kao i prigovore možete slati na e-mail adresu digitala@hayat.ba. Materijal poslat na ovu e-mail adresu će se smatrati pravovaljanim. Svi drugi oblici prigovora neće se smatrati relevantnim i portal hayat.ba nema obavezu postupiti po istim.