SENZACIJA NAD SENZACIJAMA: SJEVERNA MAKEDONIJA NEVJEROVATNIM GOLOM U 92. MINUTI SRUŠILA ITALIJU

Fudbaleri Sjeverne Makedonije priredili su veliku senzaciju i u baraž susretu eliminisali reprezentaciju Italije. Rezultat je bio 1:0.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Trenutak odluke desio se u 92. minuti kada je Aleksandar Trajkovski postigao fenomenalan pogodak.

Italija je od prve minute krenula na gol Makedonaca koji su se večeras odlučili za potpunu defanzivu.

Međutim, Azzurri nisu mogli da nađu put prema mreži gostiju. Promašivali su nevjerovatne situacije i zaista se ne mogu opisati promašaji koje su imali.

U moru šansi u prvom poluvremenu najveću je promašio Domenico Berardi. Dimitrievski je pogriješio, lopta dolazi do igrača Sassuola, a ovaj umjesto mreže loptu šalje u ruke makedonskog golmana.

Na odmor se otišlo bez golova, a u nastavku je na terenu viđena apsolutna ista slika. Makedonci su se branili, a Italijani su promašivali sve.

Domenico Berardi je najveći tragičar. Imao je nekoliko sjajnih šansi, ali lopta večeras nije htjela u mrežu.

Naravno, i drugi su imali odlične šanse. Ipak, Dimitirevski i odbrana Sjeverne Makedonije odradili su strašan posao, a zatim u 92. minuti stiže šok za Italiju.

Aleksandar Trajkovski sjajno gađa i pogađa za pobjedu Sjeverne Makedonije od 1:0 i plasman u finale baraža.

Hayat pratite putem aplikacija za iPhone/iPad & Android uređaje, a sve naše kanale gledajte UŽIVO putem servisa 'GLEDAJ Hayat' na aplikacijama i portalu. Sve propuštene emisije i najbolje serije unaprijed gledajte u videoteci ‘Hayat PLAY’.