U saobraćajnoj nesreći koja se dogodila oko 16.30 sati na cesti Rogatica – Ustiprača učestvovala su tri vozila, a jedan je putnički automobil od siline udara završio prevrnut na bok, potvrdili su ovu informaciju iz Operativnog centra Policijske uprave Istočno Sarajevo.
Na sreću u saobraćajnoj nesreći u kojoj su učestvovala dva putnička
automobila i jedan kamion nije bilo povrijeđenih.
- U saobraćajnoj nesreći učestvovala su tri
vozila, a prema prvim informacijama s terena, nema povrijeđenih. Trenutno se
vrši uviđaj – rekli su iz Operativnog centra Policijske uprave istočno
Sarajevo.
Zbog policijskog uviđaja na ovom putu formirale su se velike gužve, a
saobraćaj je neko vrijeme bio obustavljen.
Hayat pratite putem aplikacija za iPhone/iPad & Android uređaje, a sve naše kanale gledajte UŽIVO putem servisa ‘GLEDAJ Hayat‘ na aplikacijama i portalu. Sve propuštene emisije i najbolje serije unaprijed gledajte u videoteci ‘Hayat PLAY’.
Ukoliko smatrate da sadržaj objavljen na portalu hayat.ba krši vaše autorsko, lično ili drugo pravo ili interes, možete zahtijevati objavu odgovora ili ispravke. Slučaj će biti u najkraćem roku razmotren, a sporni sadržaji biće uklonjeni ili ispravljeni odmah po eventualnom ustanovljavanju istinitosti sadržaja žalbe. Sve pritužbe kao i prigovore možete slati na e-mail adresu digitala@hayat.ba. Materijal poslat na ovu e-mail adresu će se smatrati pravovaljanim. Svi drugi oblici prigovora neće se smatrati relevantnim i portal hayat.ba nema obavezu postupiti po istim.