Halid Muslimović, optužen za nanošenje tjelesnih povreda Sonji Bašić stigao je u Osnovni sud u Banjoj Luci gdje će mu biti održano suđenje zbog optužbi.
- Nije Mamić, Halid Muslimović je – došao je pjevač ne želeći da daje izjave.
- Ne može ništa. Najspreminiji sam, zašto bih bio osuđen – dodao je Muslimović.
Poslije njega je stigla i Sonja Bašić.
Podsjetimo, Muslimovića optužnica tereti za nanošenje
tjelesnih povreda i ugrožavanje sigurnosti. Napad zbog koga se sudi pjevaču
odigrao se 27. jula proše godine između dva do tri sata ujutro, na relaciji
magistralnog puta Banjaluka – Kozarac.
Hayat pratite putem aplikacija za iPhone/iPad & Android uređaje, a sve naše kanale gledajte UŽIVO putem servisa 'GLEDAJ Hayat' na aplikacijama i portalu. Sve propuštene emisije i najbolje serije unaprijed gledajte u videoteci ‘Hayat PLAY’.
Ukoliko smatrate da sadržaj objavljen na portalu hayat.ba krši vaše autorsko, lično ili drugo pravo ili interes, možete zahtijevati objavu odgovora ili ispravke. Slučaj će biti u najkraćem roku razmotren, a sporni sadržaji biće uklonjeni ili ispravljeni odmah po eventualnom ustanovljavanju istinitosti sadržaja žalbe. Sve pritužbe kao i prigovore možete slati na e-mail adresu digitala@hayat.ba. Materijal poslat na ovu e-mail adresu će se smatrati pravovaljanim. Svi drugi oblici prigovora neće se smatrati relevantnim i portal hayat.ba nema obavezu postupiti po istim.