Sarah Ragsdale iz San Josea u Kaliforniji objavila je dio vjenčanja svoje sestre Anne s njenim suprugom Johnom Larrabeeom uz riječi:
- Svadba moje sestre od prije nekoliko godina. Njena svekrva oduvijek ju je mrzila. Ona je jedna od onih svekrvi koja je smatrala da moja sestra joj uzima sina.
Video pogledajte i OVDJE
Na snimci se vidi kako 29-godišnja mlada Anna razmjenjuje zavjete koje je napisala zajedno sa svojim suprugom, no samo koju sekundi prije nego što je dovršila njena svekrva počela joj govoriti da njen sin nema mane.
- Ti nećeš reći da moj sin ima mane – kazala je mladoženjina majka Judy, na što joj je mlada odgovorila:
- Možeš otići. Nećeš uništiti moje vjenčanje.
Judy je počela mahati agresivno ispred mlade i urlati:
- Ne, tu haljinu koju ti nosiš mi smo je platili. Ti nećeš reći da moj sin ima mane
- Svi imaju mane i zato ga volim. Možeš ići, Judy. Možeš otići s moje svadbe.
Judy je odbila otići te je ponavljala kako ona ima pravo biti tamo jer je kupila vjenčanicu. Uzrujanoj ženi prišla je jedna od gošći kako bi je smirila, međutim Judy joj je zaprijetila da će je uhapsiti.
Na snimci se može čuti kako mladoženja govori svojoj majci:
- Ti imaš mane i to upravo sada. Ne znaš se ponašati kao odrasla osoba.
Sarah Ragsdale kazala je na društvenim mrežama zainteresiranima kako nije istina da je Judy kupila vjenčanicu već je samo platila krojačici potrebne izmjene na haljini koje su iznosile 100 dolara. Kazala je i da je mladi par sad fantastično i da imaju slatku bebu, prenosi Daily Mail.