Doktor Donalda Trumpa, Sean Conley, dao je danas nove informacije o stanju američkog predsjednika.
Naveo je da je predsjednik jako dobro.
U priopćenju je naveo da se predsjednik sastao s ekipom doktora u Bijeloj kući jutro nakon što se prvi put nakon hospitalizacije odmorio doma.
- Vitalni znaci i fizički pregled pokazali su da je predsjednik stabilno, s nivoom kisika na 95 do 97 posto – piše Conley.
“Sveukupno je predsjednik jako dobro. Čim saznamo više, izvijestit ću javnost”, rekao je Conley.
Podsjetimo, ljekarski tim Donalda Trumpa jučer je izvijestio o njegovom stanju prije no što je on otpušten iz bolnice. Njegov doktor Sean Conley rekao je kako se predsjednik još nije izvukao, ali i kako smije izaći iz bolnice.
- Iako se možda još nije skroz izvukao, ekipa i ja se slažemo da, prema svim njegovim procjenama, a najvažnije, po kliničkoj slici, smije ići doma, gdje će biti okružen ljekarskom njegom svjetske klase 24 sata dnevno – rekao je.
Hayat pratite putem aplikacija za iPhone/iPad & Android uređaje, a sve naše kanale gledajte UŽIVO putem servisa ‘GLEDAJ Hayat‘ na aplikacijama i portalu. Sve propuštene emisije i najbolje serije unaprijed gledajte u videoteci ‘Hayat PLAY’.
Ukoliko smatrate da sadržaj objavljen na portalu hayat.ba krši vaše autorsko, lično ili drugo pravo ili interes, možete zahtijevati objavu odgovora ili ispravke. Slučaj će biti u najkraćem roku razmotren, a sporni sadržaji biće uklonjeni ili ispravljeni odmah po eventualnom ustanovljavanju istinitosti sadržaja žalbe. Sve pritužbe kao i prigovore možete slati na e-mail adresu digitala@hayat.ba. Materijal poslat na ovu e-mail adresu će se smatrati pravovaljanim. Svi drugi oblici prigovora neće se smatrati relevantnim i portal hayat.ba nema obavezu postupiti po istim.