U SARAJEVU ĆE BITI ZASAĐENO 100.000 CVJETOVA

Radnici preduzeća "Park" će početkom oktobra zasaditi u cvjetne gredice širom Kantona Sarajevo više od 100.000 komada sezonskih cvjetova.

Preduzeće “Park” u vlastitom rasadničkom prostoru u Nedžarićima početkom juna započelo je proces proizvodnje sezonskog, dvogodišnjeg cvijeća i tokom ljetnih dana vrtlari i cvjećari trudili su se da iz svake sjemenke proizvedu i uzgoje najkvalitetnije i najljepše cvjetove begonije, ageratuma, gazanije, petunije, tagetesa i brojnih drugih.

To cvijeće već naredne sedmice je spremno za uređenje brojnih cvjetnih gredica u općinama Stari Grad, Centar, Novo Sarajevo, Novi Grad, Ilidža i Vogošća, ali i druge lokacije, najavljeno je iz KJKP “Park”.

Hayat pratite putem aplikacija za iPhone/iPad & Android uređaje, a sve naše kanale gledajte UŽIVO putem servisa 'GLEDAJ Hayat' na aplikacijama i portalu. Sve propuštene emisije i najbolje serije unaprijed gledajte u videoteci ‘Hayat PLAY’.

Ukoliko smatrate da sadržaj objavljen na portalu hayat.ba krši vaše autorsko, lično ili drugo pravo ili interes, možete zahtijevati objavu odgovora ili ispravke. Slučaj će biti u najkraćem roku razmotren, a sporni sadržaji biće uklonjeni ili ispravljeni odmah po eventualnom ustanovljavanju istinitosti sadržaja žalbe. Sve pritužbe kao i prigovore možete slati na e-mail adresu digitala@hayat.ba. Materijal poslat na ovu e-mail adresu će se smatrati pravovaljanim. Svi drugi oblici prigovora neće se smatrati relevantnim i portal hayat.ba nema obavezu postupiti po istim.

NAJNOVIJE

ZMAJEVI POBJEDOM ŽELE POČETI KVALIFIKACIJE ZA EP: MOŽE LI PASTI...

0
Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine večeras na Bilinom polju u Zenici susretom protiv Islanda otvara kvalifikacije za Evropsko prvenstvo 2024. godine.