UBISTVO U NOVOM SADU, OSUMNJIČENI SE SAM PRIJAVIO POLICIJI

Policija je pronašla tijelo iza Higijenskog zavoda u Novom Sadu (Srbija) nakon što je prijavljeno ubistvo, javljaju mediji.

Kako je rečeno N1, čovjek je došao u policiju i prijavio da je nožem ubio nekog u blizini Zavoda.

Policija je nakon toga, otišala na teren i pronašla tijelo, za sada nepoznate osobe.

Kako je rečeno, osoba za koju se sumnja da je izvršila ubistvo je u policiji.

Uviđaj je u toku.

(A. J./N1)

Hayat pratite putem aplikacija za iPhone/iPad & Android uređaje, a sve naše kanale gledajte UŽIVO putem servisa 'GLEDAJ Hayat' na aplikacijama i portalu. Sve propuštene emisije i najbolje serije unaprijed gledajte u videoteci ‘Hayat PLAY’.

Ukoliko smatrate da sadržaj objavljen na portalu hayat.ba krši vaše autorsko, lično ili drugo pravo ili interes, možete zahtijevati objavu odgovora ili ispravke. Slučaj će biti u najkraćem roku razmotren, a sporni sadržaji biće uklonjeni ili ispravljeni odmah po eventualnom ustanovljavanju istinitosti sadržaja žalbe. Sve pritužbe kao i prigovore možete slati na e-mail adresu digitala@hayat.ba. Materijal poslat na ovu e-mail adresu će se smatrati pravovaljanim. Svi drugi oblici prigovora neće se smatrati relevantnim i portal hayat.ba nema obavezu postupiti po istim.

NAJNOVIJE