Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu rasijetlili su razbojništvo izvršeno 12. decembra ove godine u stanu na Zvezdari.
Zbog postojanja osnova sumnje da su izvršile ovo krivično djelo, policija je uhapsila dvije osobe kao i još dvije zbog sumnje da su pomogle u izvršenju ovog krivičnog djela.
Ilustracija
Kako se sumnja, dvojica izvšilaca su maskirani, sa pištoljima i lažnim policijskim značkama ušli u stan oštećenog na Zvezdari gdje su njega i sestru vezali, tukli, a zatim nakon premetačine uzeli 100.000 eura, vrijedan sat i pobjegli, javljaju Agencije.
Policija u saradnji sa tužilaštvom nastavlja rad na ovom slučaju.
Hayat pratite putem aplikacija za iPhone/iPad & Android uređaje, a sve naše kanale gledajte UŽIVO putem servisa ‘GLEDAJ Hayat‘ na aplikacijama i portalu. Sve propuštene emisije i najbolje serije unaprijed gledajte u videoteci ‘Hayat PLAY’.
Ukoliko smatrate da sadržaj objavljen na portalu hayat.ba krši vaše autorsko, lično ili drugo pravo ili interes, možete zahtijevati objavu odgovora ili ispravke. Slučaj će biti u najkraćem roku razmotren, a sporni sadržaji biće uklonjeni ili ispravljeni odmah po eventualnom ustanovljavanju istinitosti sadržaja žalbe. Sve pritužbe kao i prigovore možete slati na e-mail adresu digitala@hayat.ba. Materijal poslat na ovu e-mail adresu će se smatrati pravovaljanim. Svi drugi oblici prigovora neće se smatrati relevantnim i portal hayat.ba nema obavezu postupiti po istim.
U Crnoj Gori su od posljednjeg presjeka registrovana 502 nova slučaja koronavirusa, a od posljedica infekcije preminule su četiri osobe, saopšteno je iz Instituta za javno zdravlje (IJZ), javlja Anadolu Agency (AA).
Ispred rodne kuće nedaleko Gruda u nedjelju se okupilo više desetaka mještana kako bi odali počast preminulom zagrebačkom gradonačelniku Milanu Bandiću, a brojni dužnosnici su iskazali sućut.