UZBUDLJIV DERBI NA GRBAVICI: ŽELJO U FINIŠU DO BODA PROTIV SLOBODE

Derbi susret 7. kola Premijer lige BiH večeras su na Grbavici odigrali stari rivali Željo i Sloboda, a na kraju je završilo 1:1.

Prvu šansu na utakmici vidjeli smo veću 3. minuti kada je Mekić šutirao, ali lopta odlazi preko gola.

Narednu veliku šansu za domaće vidjeli smo u 14. minuti kada Mujezinović sjajno šutira sa nekih 35. metara, ali Bukvić odlično brani.

U finišu prvog dijela vidjeli smo kolosalnu šansu za Slobodu. Mehmedović je šutirao, Bender odbranio, ali se lopta odbija tačno do Maksimovića, koji sa 10-ak metara promašuje prazan gol.

Na odmor se otišlo bez golova.

Prvu šansu u drugom dijelu imala je Sloboda i to preko Beganovića, ali njegov udarac odlazi preko gola.

Nastavila je Sloboda da igra čvršće na Grbavici, a kruna bolje igre stigla je u 79. minuti kada je Husejinović fenomenalno pogodio za 1:0.

Do kraja susreta Željo je krenuo na sve ili ništa, a zasluženo izjednačenje izabranicima Tomislava Ivkovića donosi Zdunić u 90. minuti.

Ostalo je do kraja 1:1.

Sloboda je nakon ovog remija ostala druga na tabeli sa 14 bodova, dok je šesti.

ZANIMLJIV OGLAS NASMIJAO REGION: BRAT GA NIJE PUNO VOZIO, STALNO JE...