VELEŽ ZATVORIO PRVO KOLO POBJEDOM NAD POSUŠJEM, REZULTATI PRVOG KOLA

U posljednjem susretu prvog kola nogometne Premijer lige BiH Velež je na svom stadionu svladao novaka u ligi, momčad Posušja, rezultatom 2:0.

Nakon prvog poluvremena u kome nije bilo pogodaka Velež je u vodstvo došao u 49. minuti preko Georgijevića. Za vodstvo Veleža asistirao je Brandao koji je na poluvremenu ušao u igru.

Velež je u 81. minuti imao priliku doći do drugog pogotka, ali je vratar Posušja Baćak obranio kazneni udarac Brandau.

Brazilski napadač ispravio je svoju pogrešku pet minuta kasnije kada je pogodio s ruba kaznenog prostora za konačnih 2:0.

U susretu odigranom danas u ranijem terminu Tuzla City je u gostima bila bolja od Sarajeva 2:1.