ŠIROKI POBJEDOM NAD ZRINJSKIM POMOGAO SARAJEVU

20 apr | 18:57

Hercegovački derbi na Pecari pripao je Širokom Brijegu, koji je u 90. minuti susreta golom Matića savladao Zrinjski.

Duel 27. kola Premijer lige BiH pripao je domaćim koji su slavili sa 1:0, a gol odluke postigao je Bernardo Matić u 90. minuti susreta.

Zrinjski nije iskoristio poraz Sarajeva u Tuzli, tako da je razlika između ova dva tima i dalje iznosi četiri boda.

U terminu od 17 sati odigrana su još tri duela.

Čelik je na Bilinom polju remizirao sa Tuzla Cityjem rezultatom 1:1. Domaći su poveli preko Okića u 49. minuti, a konačnih 1:1 postavio je Kojić u 54. minuti. Zeničani su od 77. minute igrali s igračem manje zbog crvenog kartona Anela Dedića.

Mladost je pred domaćim navijačima savladala GOŠK sa 3:1 i tako timu iz Gabele otežala borbu za opstanak u eliti.

Radnik i Zvijezda su u lokalnom derbiju u Bijeljini podijelili bodove, odigravši meč rezultatom 1:1.

Posljednji meč 27. kola na Grbavici od 20 sati igraju Željo i Krupa.

(Hayat/Foto: NK Široki Brijeg)

Hayat pratite putem aplikacija za iPhone/iPad & Android uređaje, a sve naše kanale gledajte UŽIVO putem servisa 'GLEDAJ Hayat' na aplikacijama i portalu.

Ukoliko smatrate da sadržaj objavljen na portalu hayat.ba krši vaše autorsko, lično ili drugo pravo ili interes, možete zahtijevati objavu odgovora ili ispravke. Slučaj će biti u najkraćem roku razmotren, a sporni sadržaji biće uklonjeni ili ispravljeni odmah po eventualnom ustanovljavanju istinitosti sadržaja žalbe. Sve pritužbe kao i prigovore možete slati na e-mail adresu digitala@hayat.ba. Materijal poslat na ovu e-mail adresu će se smatrati pravovaljanim. Svi drugi oblici prigovora neće se smatrati relevantnim i portal hayat.ba nema obavezu postupiti po istim.