Hayat pratite putem aplikacija za iPhone/iPad & Android uređaje, a sve naše kanale gledajte UŽIVO putem servisa ‘GLEDAJ Hayat‘ na aplikacijama i portalu. Sve propuštene emisije i najbolje serije unaprijed gledajte u videoteci ‘Hayat PLAY’.
Ukoliko smatrate da sadržaj objavljen na portalu hayat.ba krši vaše autorsko, lično ili drugo pravo ili interes, možete zahtijevati objavu odgovora ili ispravke. Slučaj će biti u najkraćem roku razmotren, a sporni sadržaji biće uklonjeni ili ispravljeni odmah po eventualnom ustanovljavanju istinitosti sadržaja žalbe. Sve pritužbe kao i prigovore možete slati na e-mail adresu digitala@hayat.ba. Materijal poslat na ovu e-mail adresu će se smatrati pravovaljanim. Svi drugi oblici prigovora neće se smatrati relevantnim i portal hayat.ba nema obavezu postupiti po istim.
Magistrica matematike, oksfordski student, 23-godišnja Neira Kurtović jedna je u nizu bosanskohercegovačkih talenata, koja budućnost gradi u dijaspori. Radi u centru svjetske finansijske moći "City of London", njeno prvo radno mjesto. Površnim pretraživanjem na internetu može se pronaći da Neira spada u red najboljih matematičara u svijetu, nagrađivana na raznim takmičenjima.
Princ Philip već se nekoliko dana nalazi u londonskoj bolnici, u koju je prevezen jer se nije osjećao dobro. S obzirom na to da mu se bliži stoti rođendan fanovi kraljevske porodice strahuju da je ovo početak njegovog kraja.