ŽELJEZNIČAR U PRIJATELJSKOM MEČU SAVLADAO BATON S 4:1

Fudbaleri Željezničara savladali su FK Baton s 4:1, u prom prijateljskom meču koje su "plavi" odigrali pod vodstvom novog trenera Edisa Mulalića.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Meč se igrao na Ilidži gdje je Mulalić dao priliku nekolicini novih igrača, ali i povratnika u tabor tima s “Grbavice”.

Zanimljivo, do prvog gola na ovom susretu došla je ekipa Batona, član Druge lige FBiH – Centar, kada je Bambur već u 9. minutu susreta savladao golamana Željezničara Bendera.

“Plavi” dolaze do izjednačenja u 30 minutu kada je s bijele tačke bio precizan Mekić, a deset minuta kasnije dolaze i do preokreta nakon gola koji je postigao Nigerijac Fatai.

U 60. minutu utakmica je prekinuta zbog teške povrede Osmanovića.

Nakon što je susret nastavljen na 3:1 je povisio Ćerimagić, dok je u samom finišu meča konačan rezultat postavio Resić.

Hayat pratite putem aplikacija za iPhone/iPad & Android uređaje, a sve naše kanale gledajte UŽIVO putem servisa 'GLEDAJ Hayat' na aplikacijama i portalu. Sve propuštene emisije i najbolje serije unaprijed gledajte u videoteci ‘Hayat PLAY’.

SVIJET ŠOKIRAN POTEZOM ROLAND GARROSA: RUMUNKA BACILA REKET U PUBLIKU I...

0
Rumunska teniserka Irina Begu (63. WTA) plasirala se jučer u šesnaestinu finala Roland Garrosa pobjedom na Ruskinjom Ekaterinom Aleksandrovom (31. WTA), ali je tokom meča izazvala i skandal kada je bacila reket u publiku i raspakala dijete.