ŽELJO NA GRBAVICI SAVLADAO TUZLU CITY

U okviru priprema za početak nove sezone Premijer lige BiH, viceprvaci BiH iz prošle sezone ekipa Željezničara je na Grbavici danas savladala Tuzlu City rezultatom 3:1.

Plavi su u vodstvo došli 27. minuti. Hajdarević je šutirao iskosa, Fejzić odbio, a Kosorić loptu pospremio u mrežu.

Željo je udvostručio prednost dvije minute kasnije. Sjajnu akciju su izveli Hajdarević, Stevanović i Bekrić, a u završnici je pogodio Juričić uz pomoć gostujućeg igrača. Na poluvrijeme se otišlo sa 2:0.

Tračak nade za goste desio se u 88. minuti kada je sa bijele tačke siguran bio Dženis Beganović.

Konačan rezultat susreta postavljen je u 90. minuti. Bekrić je ubacio iz prekida, a Miletić se izdvojio i nogom pospremio loptu u gol.