Bivši visoki predstavnik Valentin Inzko kaže za medije u Sloveniji da „Non paper“ o prekrajanju granica na Zapadnom Balkanu stoji kod njega u ladici već 4 godine.
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Naše goste pitamo zašto je šutio 4 godine?
Večeras ćemo i o očekivanjima od nove runde pregovora o izmjenama izbornog zakonodavstva: ima li prostora za dogovor, jesu li se približili stavovi, hoće li nova posjeta američkog i evropskog izaslanika Palemra i Ajnhorst donijeti i nešto novo?
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Dotaći ćemo se naravno i drugih aktuelnosti iz političkog života naše zemlje.
Naši gosti su Adil Osmanović zastupnik SDA u državnom parlamentu i Zijad Bećirović direktor IFIMES instituta iz Ljubljane.
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Sedam plus gledajte odmah nakon „Vijesti u 7“.
Hayat pratite putem aplikacija za iPhone/iPad & Android uređaje, a sve naše kanale gledajte UŽIVO putem servisa 'GLEDAJ Hayat' na aplikacijama i portalu. Sve propuštene emisije i najbolje serije unaprijed gledajte u videoteci ‘Hayat PLAY’.
Ukoliko smatrate da sadržaj objavljen na portalu hayat.ba krši vaše autorsko, lično ili drugo pravo ili interes, možete zahtijevati objavu odgovora ili ispravke. Slučaj će biti u najkraćem roku razmotren, a sporni sadržaji biće uklonjeni ili ispravljeni odmah po eventualnom ustanovljavanju istinitosti sadržaja žalbe. Sve pritužbe kao i prigovore možete slati na e-mail adresu digitala@hayat.ba. Materijal poslat na ovu e-mail adresu će se smatrati pravovaljanim. Svi drugi oblici prigovora neće se smatrati relevantnim i portal hayat.ba nema obavezu postupiti po istim.